Hakkımızda

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

Müşteri İlişkilerimiz

Satış ve ürün desteği konusundaki deneyimimiz ve müşteri ilişkilerimize olan güvenimiz ile, laboratuvar cihazları sektörüne yeni bir soluk kazandırarak, müşterileri ile iş ortağı gibi çalışan bir firma olma çabasındayız. Türkiye’nin her yerinde bulunan laboratuvarlara, kaliteli, süreklilik sağlayan bir hizmet ve ürün tedariki yaparak, başarı basamaklarını müşterilerimiz ile el ele tırmanmak gayesindeyiz.
Laboratuvar ürünleri

Labaratuvarların ihtiyaçlarına yönelik uluslararası standartlarda ürünler.

Bakım Servisi

Sorunlarınızı çözmek için canla başla çalışan bir teknik ekip.

Size bir telefon kadar yakınız.

Bizi arayın.
+90 850 205 34 39


Yanınızdayız

Dünyanın en güçlü otomasyon markalarının ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için buradayız.Ayrıca kurmuş olduğunuz veya kurmak istediğiniz fabrikanızın otomasyonuna yönelik çözümleri üreterek verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartabiliriz.
Servislerimiz

Satış ve ürün desteği konusundaki deneyimimiz ve müşteri ilişkilerimize olan güvenimiz ile, laboratuvar ürünleri sektörüne yeni bir soluk kazandırarak, müşterileri ile iş ortağı gibi çalışan bir firma olma çabasındayız. Türkiye çapında Rudimed markalı 1000 adet aşı, anti serum ve ilaç saklama dolabımız, Toplum Sağlığı Merkezleri’nde kullanıma başlanmıştır. Cihazlarımız ayrıca devlet hastaneleri, üniversiteler, Aile Sağlığı Merkezleri, özel hastaneler, poliklinik, eczaneler, ilaç fabrikaları ve üretim sanayi laboratuvarlarında güvenle kullanılmaktadır.

Tedarik

Sipraişlerinizi en kısa sürede getiriyoruz.

Garantimiz

Teknik destek,uygun fiyata kaliteli ürün gibi konularda en gerekli özveriyi göstereceğimizi garanti ediyoruz.Rudimed

Herhangi bir konuda bizden bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim kanallarını kullanınız.


+90 850 297 23 53

info@rudimed.com.tr

RUDİMED LABORATUVAR CİHAZLARI SN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adresimiz:

Oruçreis Mahallesi Giyimkent Sitesi 18. Sokak No: 60A / 62A Esenler / İstanbul